Price: ₹1,681
| Material | Human Hair |
| Composition | 100% Human Hair |
| Hair Color | Trendy Color |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | S1/27 |
| Type | Hairline Lace Wigs |
| Human Hair Origin | Burmese Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Wigs Design | Pixie Cut Wigs |
| Heat Tolerence | 200 |
| Gender | Women |
| Curl | Curly Wave |
| Lace Color | Transparent |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Material Details | Human Hair |
| Net Weight | 100 g |
| Crown | 57.15 cm |
| Length | 15.24 cm |
| SKU | sb2202186059507000 |